Новини / Логістика     24 січня 2023 21:24

Залізнична компанія Amtrak планує оновити парк нічних потягів

Заміну хочуть здійснити на 14 нічних напрямках

Національний залізничний пасажирський оператор США Amtrak оголосив про наміри оновити рухомий склад, що експлуатується на нічних маршрутах. Як пише ЦТС з посиланням на Railway gazette, з цією метою компанія надіслала запит на інформацію потенційним постачальникам рухомого складу. Amtrak звернувся до близько 10 виробників.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Заміну хочуть здійснити на 14 нічних напрямках, зокрема California Zephyr, Coast Starlight, Crescent, Empire Builder та Southwest Chief. Мова йде про оновлення парку з понад 800 вагонів, які були поставлені протягом останніх 40 років і зараз досягають кінця свого терміну служби.

Фінансування замовлення здійснюватиметься через федеральний закон про інвестиції в інфраструктуру та робочі місця, а офіційний запит на закупівлю заплановано на кінець 2023 року.

Довідка. Національна залізнична пасажирська корпорація (англ. National Railroad Passenger Corporation), що діє під комерційною назвою Amtrak (скорочено від слів англ. American track) — американська залізнична компанія, що займається пасажирськими перевезеннями. У компанії працюють близько 20 000 осіб, загальна довжина її маршрутів становить 34 000 км (21 200 миль). Потяги обслуговують 500 пунктів призначення в 46 штатах США і в трьох провінціях Канади.

Нагадаємо, Alstom підписав меморандум про взаєморозуміння з найбільшим у світі виробником та постачальником водню – Air Products з метою впровадження водневих поїздів у Чехії.

Британський виробник спецтехніки JCB інвестує 100 мільйонів фунтів стерлінгів у виробництво високоефективних водневих двигунів.

Компанії Air Products і Mabanaft оголосили про плани збудувати в порту Гамбург перший у Німеччині великий термінал для імпорту екологічно чистого енергоресурсу, передає “Порти України”.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також