Новини / Техніка     26 жовтня 2021 07:01

Британський виробник спецтехніки JCB запустить продаж машин з водневими двигунами

Презентація прототипів екскаватора-навантажувача і телескопічного навантажувача JCB c водневими двигунами відбулася 19 жовтня в центрі Лондона

Британський виробник спецтехніки JCB інвестує 100 мільйонів фунтів стерлінгів у виробництво високоефективних водневих двигунів.

Презентація прототипів екскаватора-навантажувача і телескопічного навантажувача JCB c водневими двигунами відбулася 19 жовтня в центрі Лондона. На заході був присутній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

“Провідні британські виробники, такі як JCB, створюють інноваційні рішення для скорочення викидів парникових газів і сприяють просуванню “зеленої промислової революції” в Великій Британії. Високоефективні водневі двигуни JCB допоможуть модернізувати виробництво і швидко досягти наших цілей в області клімату. Ми плануємо розвивати в країні водневу економіку, яка відіграє важливу роль у вирішенні проблеми забруднення навколишнього середовища, створення нових робочих місць і залучення інвестицій”, ─ зазначив  Джонсон.

“Ми інвестуємо в водень, оскільки вважаємо, що електрика не є універсальним рішенням для галузі: її можна використовувати тільки для невеликих машин. Тому ми продовжимо виробництво двигунів, але це будуть надефективні, доступні, високотехнологічні водневі двигуни з нульовим викидом CO2. Їх можна буде швидко вивести на ринок, використовуючи існуючу дилерську мережу”, ─ підкреслив голова ради директорів JCB Лорд Бамфорд.

З 2004 року JCB виробляє дизельні двигуни на заводах в Дербішире (Англія) і Делі (Індія). В цьому році компанія відзначить важливу віху: випуск 750-тисячного двигуна.

Джерело: agropravda

Наталія Софієнко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також