Новини    07 грудня 2022 16:44

Alstom має намір запустити потяги на водневому пальному у Чехії

Угода сприятиме досягненню цілей екологічної ініціативи European Green Deal

Alstom підписав меморандум про взаєморозуміння з найбільшим у світі виробником та постачальником водню – Air Products з метою впровадження водневих поїздів у Чехії, пише ЦТС.

Партнери прагнуть інвестувати в будівництво водневої інфраструктури в Чеській Республіці, щоб розпочати використання водню та розвивати мережу водневих поїздів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Підписуючи цей меморандум, ми офіційно підтверджуємо нашу довгострокову співпрацю з Air Products. Обидві сторони зроблять усе від них залежне, щоб прискорити впровадження водню на залізниці в Чехії. Alstom є піонером у сфері мобільних рішень на водневих залізницях і може багато чого запропонувати в цій галузі, від досвіду до самих поїздів. Завдяки Air Products ми також можемо створити необхідні заправні станції та водневу інфраструктуру в країні”, – заявив керуючий директор Alstom у Чехії та Словаччині Ден Куруц.

Угода сприятиме досягненню цілей екологічної ініціативи European Green Deal.

В Alstom сподіваються, що співпраця з Air Products допоможе створити необхідну для введення в експлуатацію поїздів на водневому паливі законодавчу базу, яка на цей час відсутня в Чехії.

Нагадаємо, британський виробник спецтехніки JCB інвестує 100 мільйонів фунтів стерлінгів у виробництво високоефективних водневих двигунів.

Компанії Air Products і Mabanaft оголосили про плани збудувати в порту Гамбург перший у Німеччині великий термінал для імпорту екологічно чистого енергоресурсу, передає “Порти України”.

Сербська експедиторська компанія Panšped готова сприяти українським експортерам в налагодженні логістичного маршруту транспортування продукції з України до морського порту Бар у Чорногорії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...