Новини / Політика     11 серпня 2021 20:59

За втрачені посіви аграрії отримають компенсацію 

Уряд затвердив порядок відшкодування грошей фермерам втрат через пошкодження посівів сільгоспкультур унаслідок надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

«Якщо десь буде надзвичайна ситуація, яка буде верифікована регіональним та національним засіданням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, то аграрії будуть захищені. Перш за все, це малі фермери, які обробляють до 50 га землі. Вони зможуть отримати підтримку від держави в розмірі 4 700 грн на гектар, що допоможе їм не втратити рік і пересіяти чи змінити культуру», — зазначив під час засідання перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

Читайте: Аграріям, які вирощують нішеві культури, нададуть компенсацію від держави

Також Кабмін прийняв постанову, яка передбачає виділення 5 000 грн/га виробникам гречки з обмеженням до 300 га.

«Запровадження субсидії сприятиме збільшенню посівних площ гречки, що дасть змогу забезпечити стабільний обсяг валового виробництва гречки. Крім того, це сприятиме розвитку суміжних ринків (насіння, переробки), забезпечить сталу ціну на крупу гречану в роздрібній торгівлі та забезпечить її доступність для кінцевого споживача», — зазначається у повідомленні пресслужби.

Раніше Landlord повідомляв, зерновики закликають парламент внести зміни до законопроєкту про збільшення мінімального податкового навантаження.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також