Новини    17 лютого 2023 14:06

За рік війни Kernel надав допомогу ЗСУ на понад мільярд гривень


Український агрохолдинг “Кернел” від 24 лютого 2022 року перерахував на потреби ЗСУ понад один мільярд гривень.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці компанії.

“Понад 1 мільярд гривень — наш внесок у незламність української армії та наближення перемоги України. Від 24 лютого 2022 року команда Kernel спрямовує максимум сил і ресурсів на підтримку України”, – йдеться у дописі.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Також у компанії наголосили, що більшість грошей перераховано на військову техніку та обладнання.

“Ми системно надаємо допомогу ЗСУ та працюємо над забезпеченням військових обладнанням і технікою, що зберігає їхнє життя та допомагає здобувати переваги на землі та у повітрі”, — наголошує CEO Kernel Євген Осипов.

Довідка: “Кернел” до війни посідав перше місце у світі з виробництва соняшникової олії (близько 7% світового виробництва) та її експорту (близько 12%), а також був найбільшим виробником та продавцем бутильованої соняшникової олії в Україні. Компанія також займалася вирощуванням іншої агропродукції та її реалізацією.

Найбільшим співвласником “Кернела” через Namsen Ltd. є український бізнесмен Андрій Веревський із часткою 39,3%.

Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив кіпрській компанії Namsen Limited, яку контролює голова ради директорів агропромислової групи “Кернел” Андрій Веревський, збільшити кількість акцій у холдинговій компанії “Кернела” більш ніж до 50%, з нинішніх 39,3%.

Нагадаємо, агропромислова компанія “Кернел” за результатами першого півріччя 2023 фінансового року (ФР, липень 2022 — червень 2023) зменшила перевалку вантажів на експорт через свої портові термінали порівняно з аналогічним періодом 2022 ФР в 2,1 раза — до 2,438 млн тонн.

“Кернел”, одна з найбільших українських агропромислових груп, у рамках ранньої підготовки до майбутнього агросезону розпочала прямі закупівлі азотного добрива Anvistar у польського виробника Anwil S.A. групи PKN Orlen.

Рада директорів агропромислової групи “Кернел” заснувала новий комітет зі сталого розвитку (Sustainability committee), що відповідатиме за визначення пріоритетів та реалізацію стратегічної діяльності холдингу в сфері кліматичних ризиків та можливостей, захисту довкілля, розвитку соціального та людського капіталу.

Під час окупації Харківської області на Вовчанському та Приколотнянському ОЕЗ агрохолдингу “Кернел” вдалося зберегти колективи, законсервувати та врятувати обладнання, зберегти продукцію.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...