Новини / Логістика     21 листопада 2019 10:08

Виробники зерна в Канаді на межі колапсу – триденний страйк на залізниці

У Канаді вже третій день страйкує національна залізниця, що вкрай негативно впливає і на економіку в цілому, і на аграрну галузь зокрема. Асоціація виробників зернових Канади відзначає, що затримки у відвантаженнях можуть призвести до втрати налагоджених раніше торгових контактів.

Про це повідомляє АПК-Информ.

19 листопада в Канаді 3200 працівників національної залізниціоголосили 3-денний страйк – через невдоволення умовами роботи і соціального забезпечення.

Читайте: Посеред снігів Онтаріо: канадський виробник овочів будує високотехнологічну теплицю на 63 га

У зв’язку з цим Асоціація виробників зернових Канади (Grain Growers of Canada) попереджає, що ситуація, яка склалася за ці дні на ринку залізничних перевезень, вкрай негативно позначиться на своєчасних відвантаженнях зерна з країни.

Аграрії наголошують, що через затримки у відвантаженнях вони втрачають налагоджені раніше торгові контакти, а також несуть фінансові збитки, оскільки не можуть отримати оплату за свою продукцію, поки зернові вантажі не будуть доставлені за місцем призначення.

Landlord раніше повідомляв про те, що екстремальні погодні умови боляче вдарили по канадських фермерах: сильний сніг та дощ під час збирання врожаю в Канаді залишили близько 1,1 млн га ріпаку похованим на полях до весни.

Читайте також