Новини / Технології     16 листопада 2019 15:02

Посеред снігів Онтаріо: канадський виробник овочів будує високотехнологічну теплицю на 63 га

Red Sun Farms, один із найбільших інтегрованих канадських овочівників, розпочинає будівництво високотехнологічного тепличного комплексу загальною площею 63,8 га у штаті Онтаріо. Перша фаза великого проєкту передбачає зведення теплиці на 10,3 га, яку планують запустити в дію через рік.

Про це повідомляє HortiDaily.

Офіс компанії Red Sun Farms, одного з найбільших виробників тепличних овочів у Канаді, розташований у Кінгсвіллі, штат Онтаріо. За останні роки компанія розширила свої потужності до загальної площі понад 500 га у Північній Америці та Мексиці.

Читайте: Лісівники на Черкащині збирають по 300 кг лимонів

На цей момент Red Sun Farms налагодила співпрацю з тепличною компанією JC Fresh, і разом вони починають проєкт з будівництва потужного парникового комплексу в Кінгсвіллі.

Будівництво розпочнеться вже зараз із цільовим терміном завершення до грудня 2020 року. До цієї дати планується зведення теплиці на 10,3 га та пакувального залу, оснащених опалювальною системою, системою зрошення, повною електричною і комп’ютерною системами.

Це перша фаза проєкту. Загалом планується три фази, в результаті яких буде зведено тепличний комплекс площею 63,8 га.

Landlord раніше повідомляв про те, як вирощує огірки канадський агролідер: компанії Mucci Farms завдяки автоматизації в теплицях вдалося максимально оптимізувати процеси, а потреба в робочій силі зменшилася в 4 рази.

Читайте також