Новини / Садівництво / Технології     31 серпня 2023 15:15

Виробник фундука “Nuts-n-Garden” отримав органік-стандарт


Підприємство Nuts-n-Garden, що вирощує фундук у селі Саливонки Київської області, цього року закінчило перехідний період до органічного господарювання і зараз сертифіковане за Органік стандартом.

Про це повідомляє AgroTimes.

Nuts-n-Garden – це перший промисловий органічний сад фундука, який посаджений у Київській області у 2020 році на площі 22 га. 60% насаджень щеплені на ведмежому горіху.

Засновниця господарства Nuts-n-Garden Ніна Смірнова заявила, що вони вирощують десертні сорти фундука, використовують температурні датчики – температури, вологості, система переважно працює на сонячних панелях.

На її думку, програми, аналогічні закордонним практикам грантової підтримки, догляду, переробки, доробки, мають впроваджуватись і в Україні.

Нагадаємо, в Україні почав роботу Державний реєстр операторів, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва.

Galeks-Agro стала першою компанією, яка за результатами перевірки та визначення відповідності усіх стадій виробництва та обігу органічної продукції вимогам законодавства України отримала підтверджувальний сертифікат.

Згідно з прогнозами 20% горіхових садів України будуть органічними до 2030 року.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також