Новини / Рослинництво     23 лютого 2019 12:03

Збільшити органічне землеробство на 50%: у Німеччині проводять екореферендуми

У Німеччині в кількох регіонах проходять референдуми, на яких громадяни піднімають питання ведення сільського господарства методами, що сприяють збереженню довкілля. Основні вимоги – екостандарти в агросекторі, органічне землеробство та скорочення використання пестицидів.

Про це повідомляє Agrarheute.

Референдум «Біорізноманіття» вже пройшов у Баварії: громадяни цього регіону показали, що прагнуть змінити спосіб землекористування та готові взяти на себе відповідальність.

Наступний подібний референдум – під гаслом «Врятуйте бджіл!» – планується у Баден-Вюртемберзі. Ініціатор проведення – неприбуткова організація proBiene (Вільний інститут екологічного бджільництва).

Читайте50 тисяч фермерів вийшли на протести в Індії

Ініціатори з Баден-Вюртемберга наголошують на драматичній ситуації з вимиранням видів і у зв’язку з цим висувають такі ключові вимоги:
– збільшення до 50% частки органічного землеробства до 2035 р.;
– управління 100% державних земель відповідно до екологічних стандартів;
– скорочення на 50% використання пестицидів до 2025 р.

Організація proBiene також закликає до інтенсифікації досліджень і освіти з питань органічного землеробства та охорони природи, а також до державного моніторингу і подання щорічного звіту про біорізноманіття.

Landlord раніше публікував матеріал про ТОП-5 міфів органічного землеробства: чи справді воно таке корисне для навколишнього середовища, як вважається, і чи не криється у прагненні зменшити вплив на природу бомба сповільненої дії?

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також