Новини / Політика     22 лютого 2019 15:13

50 тисяч фермерів вийшли на протести в Індії

В Індії чергова хвиля фермерських протестів. На вулиці вийшло 50 тис. учасників. Вимагають покращити систему зрошення та поливу в уражених посухою штатах і компенсувати втрати збитки через низькі ціни та високу інфляцію.

Про це повідомляє India Today.

Масовий протест розпочався вранці 21 лютого. Спочатку акція мала відбутися в середу, однак протестувальники заявили, що поліція затримувала в деяких штатах учасників протесту. Тож марш перенесли на четвер.

Хода тягнулася від Нашіка до Мумбаї та була довжиною в 180 кілометрів.

Читайте: Фермер в Індії доглядає двоноге теля

Фермери вимагали від уряду покрити втрати через високу інфляцію. Наприклад, представники цукрової галузі, не зважаючи на високий рівень експорту та врожаїв, зазнали збитків через низькі ціни на міжнародних ринках. Відповідно, вкладені у виробництво кошти та ресурси не окупалися. Крім того, частина цукрової тростини вирощувалася в посушливих районах, що завдало додаткового фінансового навантаження на фермерів.

Увечері організаторам маршу вдалося домовитися з представниками уряду про налагодження системи поливу в засушливих районах.

Як раніше повідомляв Landlord, Індія суттєво скорочує виробництво цукрової тростини та зменшує експорт цукру майже вдвічі – із запланованих 5 млн тонн до 2,5-3 млн тонн у новому маркетинговому сезоні. Причиною такого падіння виробництва став перевиробіток цукру в світі та відтак – рекордне зниження цін 2018-го року на нього – на 21%. Експерти вважають: зменшення кількості солодкого продукту стабілізує ціну та попит на нього.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також