Новини / Політика     14 червня 2020 15:30

Віктор Ляшко: контроль за суб’єктами господарювання буде посилено

Головний санітарний лікар України попередив про значне посилення контролю за дотриманням господарюючими суб’єктами протиепідемічних норм

На засіданні Комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дано доручення контролюючим органам значно посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм, які прописані постановами головного державного санітарного лікаря України. Про це повідомила прес-служба КМУ.

Як зазначив головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, «було доручено контролюючим органам значно посилити контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних норм, які прописані постановами головного державного санітарного лікаря до різних сфер господарської діяльності, яким дозволено працювати в умовах карантину».

Читайте: Національний банк знизив облікову ставку до 6%

Втім, він заспокоїв, що сьогоднішня епідеміологічна ситуація дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання, заплановане на 25 червня. Віктор Ляшко додав, що кінцевий висновок буде зроблено після аналізу епідемічної ситуації 20-22 червня.

Окремо розглянуто питання зміни графіку роботи підприємств, державних установ та закладів для зменшення навантаження на міський і міжміський транспорт в години пік і відповідно зменшення скупчення людей в транспорті.

Головний санітарний лікар наголосив, що питання одномоментного повернення до більш жорстких заходів наразі не розглядається, оскільки на території країни працює адаптивний карантин. Посилення карантинного режиму може встановлюватись на місцевому рівні, виходячи з конкретних показників. Наприклад, у Житомирській області після трьохденного перевищення показника було заборонено діяльність готелів і відмінено відвідування закладів харчування всередині приміщень.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв, що уряд заборонив відкриття з 15 червня кінотеатрів і проведення пробного ЗНО.

Фото: Апостроф

Читайте також

Матеріали по темі