Новини    17 лютого 2022 15:59

Авіабезвіз. Верховна Рада ратифікувала угоду про спільний авіапростір з ЄС

Реалізація угоди позитивно впливатиме на ринкове середовище, забезпечення захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян та держави

17 лютого Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та Європейським Союзом про спільний авіаційний простір. Відповідне рішення підтримали 311 народних депутатів. Про це стало відомо під час засідання Парламенту.

Заступниця міністра інфраструктури Анна Юрченко під час представлення законопроєкту зауважила, що угода забезпечить створення спільного авіапростору із ЄС на основі ідентичних правил авіабезпеки польотів.

Реалізація відбуватиметься у два етапи, з метою поступового приведення положень законодавства України у відповідність до вимог і стандартів ЄС.

Своєю чергою, голова Комітету Верховної ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила, що реалізація угоди позитивно впливатиме на ринкове середовище, забезпечення захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави. Окрім цього, йдеться про розвиток регіонів, ринок праці, рівень зайнятості населення.

Довідка. Угода про спільний авіаційний простір – це “авіаційний безвіз” одночасно для українських та європейських авіаперевізників. Україна отримає такі самі можливості, правила й стандарти в галузі авіаперевезень, як і в держав-членів Євросоюзу.
12 жовтня в межах 23 Саміту Україна-ЄС угоду підписали особисто прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Віцепрезидент Єврокомісії Жозеп Боррель та Посол Головуючої в Раді ЄС Республіки Словенія Томаж Менцін.

Нагадаємо, на цьому пленарному тижні народні депутати планують розглянути три аграрні законопроєкти.

Нагадаємо, що у Раді зареєстрували законопроєкт №7036, який має стимулювати розвиток агроперероблення в Україні.

Анна Лиса 
Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...