Новини    11 липня 2022 16:37

Вартість соєвої олії підвищилась з початку липня

Ще тижнем раніше ціни пропозиції на соєву олію в Україні варіювалися в межах 37000-42300 грн/т EXW.

Відповідно до даних ІА “АПК-Інформ”, з початку липня в Україні відновилося зростання цін пропозиції на соєву олію.

Виробники пояснювали цю ситуацію досить активними темпами збуту вказаної готової продукції. Однак варто зазначити, що покупці зазвичай виявляли зацікавленість до пропозицій олії за мінімальною та наближеними до неї цінами, в той час, як попит на продукцію за вищою вартістю залишався низьким. При цьому логістична складова, зокрема нестача цистерн-олієвозів та паливна криза в країні, також залишалась одним із ключових факторів впливу на цінову ситуацію.

Так, ще тижнем раніше ціни пропозиції на соєву олію в Україні варіювалися в межах 37000-42300 грн/т EXW, а під впливом вищезазначених факторів станом на 8 липня досягли 39000-42300 грн/т на тих самих умовах поставки.

Нагадаємо, з початком вторгнення рф, агрокомпанії почали заявляти про збільшення посівів бобових культур, зокрема шляхом зміни географії сівби.

Частка виробництва соєвої олії першої десятки українських підприємств становить майже 80% від загального обсягу.

Як повідомляв Landlord, за перші 4 місяці 2018–2019 МР в Україні вироблено 73,5 тис. тонн соєвої олії, що стало рекордним показником для цього періоду: на 19,3% більше проти аналогічного періоду минулого сезону.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...