Новини / Думки     02 лютого 2021 12:55

Вадим Свєтлов: Поки озимі посіви знаходяться у гарному стані

Завдяки осіннім опадам зернові увійшли в зиму в гарному стані На весняне підживлення озимої пшениці фермер планує внести комплекс добрив – КАС, аміачну селітру та карбамід

Поки посіви зернових культур знаходяться у гарному стані, а завдяки осіннім опадам у 70 мм вологи, озимі увійшли у перезимівлю досить вдало. Про це Landlord розповів фермер Вадим Свєтлов (ФГ «Свєтлова») з Сумської області.

«Снігопади та дощі останніх днів не дали поки що достатнього запасу вологи, але вирішиться ближче до весни, коли посіви почнуть вегетацію», – каже аграрій.

Читайте: Лютий 2021 року в Україні буде на 2 градуси тепліший за норму

Загалом стан посівів добрий, вони ввійшли у зимівлю у фазі 2-3 листків. У сівозміні фермерського господарства 400 га озимини (всього в оренді у фермера – 980 га), причому тут експериментують з використанням різних сортів пшениці. Зокрема, представлені Богдана, Патрон та Скаген.
На весняне підживлення озимої пшениці розраховують внести комплекс добрив – КАС, аміачну селітру та карбамід, розповів Вадим Свєтлов. Плануючи весняну посівну кампанію фермер наголошує, що збільшить посівні площі під кукурудзою, яка минулого року показала себе як одна з най рентабельніших сільськогосподарських культур.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що за початок січня на поля випало 14 мм опадів: Владислав Кривченко.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також