Новини / Тваринництво     02 листопада 2018 09:10

В Україні зростає виробництво сиру


В Україні повільно почало зростати виробництво сичужного сиру. За минулий місяць цього продукту вироблено близько 7,7 тисяч тонн. Про це повідомляють аналітики «Інфагро».

За попередніми підрахунками Інфагро, за три квартали в Україні виробили близько 59 тис. т сичужного сиру, що на 2% більше в порівнянні з минулим роком. При цьому внутрішні продажі збільшилися приблизно на ті ж 2%, до 54 тис. т. Це дуже непоганий показник.

«А ось випуск напівтвердих сирних продуктів за січень-вересень поточного року через проблеми з експортом скоротився орієнтовно на 8%, до 59 тис. т. Внутрішні продажі залишилися практично такими ж, як в минулому році – близько 16 тис. т», – йдеться у повідомленні.

Експерти кажуть, що українському споживачеві не варто боятися великих обсягів виробництва сирних продуктів, вони випускаються в більшості випадків не для українського ринку.

«Лише третина внутрішнього ринку представлена ​​сирними продуктами. Хоча, за великим рахунком, це немало. Радує те, що вітчизняний споживач уже не стимулює своїми покупками виробників сирних продуктів, і надалі ринок буде рости тільки за рахунок справжніх сирів», – додали фахівці.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також