Новини    13 вересня 2022 21:07

В Україні запустили офіційний маркетплейс для просування експорту

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров висловив сподівання, що платформа дозволить бізнесу масштабуватися та знаходити нових клієнтів.

За підтримки компанії Visa, комунікаційної агенції Banda, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства закордонних справ України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія, Укрпошти і фандрейзингової платформи United24, продуктова ІТ-компанія EVO запустила новий маркетплейс Made with Bravery з метою просування за кордоном товарів українських виробників. Про це повідомляє пресслужба Мінцифри. Завдяки Made with Bravery український бізнес зможе показати свої товари та продукти на міжнародному ринку.

Можна придбати речі різноманітних категорій: одяг, взуття, аксесуари тощо. Кожна покупка на Made with bravery — допомога у відбудові України, 5% з кожного придбаного виробу йдуть на відбудову України через платформу UNITED24.

Також українські виробники можуть долучитися до маркетплейсу, щоб продавати свої товари.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров висловив сподівання, що платформа дозволить бізнесу масштабуватися та знаходити нових клієнтів.

“Це прибуток, робочі місця, можливість донатити та тримати економіку України на стабільному рівні”, – наголосив він.

Водночас маркетплейс буде відкритий не для всіх компаній.

Продавати свої товари там зможуть українські виробники, які відповідають визначеним вимогам. Продавцем може бути бізнес, що зарекомендував себе на ринку України як виробник чи продавець товарів високої якості. Окрім цього, у пріоритеті — виробники унікальних, автентичних речей.

Довідка. EVO – українська продуктова IT-компанія, яка створює маркетплейси. Керівник — Кривошеєв Сергій Сергійович. Компанія має проєкти: Prom.ua, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua, Vchasno.ua, Shafa.ua, IZI.ua, EVO.

Нагадаємо, українці пишаються своєю історією, традиціями та національними символами. Синьо-жовті кольори прапор видніється в країні всюди. Особливо зараз, коли вся Україна бореться проти російських агресорів, обстоюючи свою незалежність. Культури у патріотичних кольорах з’явились і на українських полях. Так, нещодавно українські селекціонери представили новий сорт “патріотичної кукурудзи”.

В Одеській області через воєнні дії зазнають змін аграрні напрями, до прикладу, зростає популярність овочівництва.

Кабінет міністрів запустить 8 програм, створених для підтримки бізнесу та збільшення нових робочих місць.

Комітет із міжнародної торгівлі для підтримки економіки України схвалив зупинення ввізного мита ЄС на українські товари на один рік.

Раніше Микола Сольський на конференції G7 розповів про основні засади діяльності Організації країн-експортерів зернових, яку запропонував створити Зеленський.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...