Новини / Тваринництво     06 червня 2019 09:26

В Україні вводять Єдиний держреєстр ветеринарних документів

Новий електронний продукт презентували під час Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019».

Про новації для галузі тваринництва повідомляє Держпродспоживслужба на своєму офіційному порталі. «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» презентували під чаас круглого столу, де брали участь представники галузі свинарства, Мінагрополітики, ветеринарної медицини.

Новий програмний продукт допоможе забезпечити належний державний контроль надання адміністративних послуг, зменшення помилок при оформленні ветеринарних документів, зниження рівня їх підробки та фальсифікації, а також перевірки достовірності даних, які є підставами для видачі таких документів.

Читайте: ITC підтримає українських ягідників: презентовано Дорожню карту розвитку ягідництва

Під час круглого столу учасники обговорили актуальні зміни в оформленні ветеринарних документів, проаналізували епізоотичну ситуацію в країні щодо АЧС та обговорили шляхи запобігання та скорочення захворювання.

Довідково

Держпродспоживслужба на даний час адмініструє низку державних реєстрів, у тому числі й тих, що стосуються ветеринаарної ведицини:

  • реєстр офіціних ветеринарних лікарів;
  • реєстр зареєстрованих ветеринарних препаратів;
  • перелік кормових добавок, преміксів, готових кормів та ветеринарних препаратів;
  • реєстр генетично модифікованих організмів джерел кормів, кормових добавок та ветеринарних препаратів, які містять такі організми або отримані з їх використанням.

Як повідомляв Landlord раніше, заяву про реєстрацію земельної ділянки можна подавати онлайн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також