Новини / Ринок землі     19 березня 2019 08:31

Заяву про реєстрацію земельної ділянки можна подавати онлайн

Сьогодні, 19 березня, вступає в силу постанова КМУ від 18 липня 2018 року № 710 про внесення змін до Порядку ведення Держземкадастру. Однією з важливих змін є надання можливості подавати в електронній формі заяву про державну реєстрацію земельної ділянки.

Про це повідомляє legalhub.online.

Фзичні та юридичні особи можуть подавати заяву про державну реєстрацію земельної ділянки та необхідну документацію через розробника такої документації, тобто сертифікованого інженера-землевпорядника.

Заява про проведення державної реєстрації земельної ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками буде подаватися в електронній формі з використанням особистого електронного цифрового підпису.

Читайте: ТОП-7 агрокомпаній, які найбільше витрачають на інновації

Також передбачено подання заяв в електронній формі про отримання відомостей з Держземкадастру про земельну ділянку.

Можна отримувати викопіювання з картографічної основи Держземкадастру в режимі онлайн з можливістю друку на своєму комп’ютері для подальшого використання при підготовці землевпорядної документації. Отримати викопіювання зможе будь-яка фізична або юридична особа за умови ідентифікації з використанням ЕЦП або іншого альтернативного засобу ідентифікації.

Landlord раніше повідомляв про те, що змінилося у земельному законодавстві: 8 головних нововведень.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також