Новини / Фінанси     05 червня 2019 09:07

В Україні прогнозують зростання ціни на соняшникову олію

За перші 4 місяці 2019 року виробництво нерафінованої соняшникової олії в Україні збільшилося на 12,3% порівняно з минулорічним відповідним показником. Експерти передбачають, що через скорочення запасів соняшнику в Україні зростатимуть ціни на ринку соняшникової олії.

Про це повідомляє УНІАН.

За даними Державного інформаційно-аналітичного центру моніторингу товарних ринків, ціни на соняшниковий шрот уже зросли.

Держзовнішінформ відзначив пожвавлення активності на олійному ринку, попереджаючи, що з огляду на торгову війну між США і Китаєм, а також на затримку посівної у США, у світі може виникнути дефіцит сировини для виробництва кормів.

Читайте: Як боротися зі шкідниками після сходу соняшника – ексклюзивні поради аграріїв

Наразі трейдери активно покривають контракти на поставки соняшникової олії в червні-липні. За даними Держстатистики, за перші 4 місяці 2019 р. в Україні вироблено 1,992 млн т нерафінованої соняшникової олії, що на 12,3% перевищує відповідний показник 2018-го.

Landlord раніше повідомляв про те, що за період із січня до березня 2019 року заводи Кернел переробили 908,16 тис. т насіння соняшнику, що на 7% більше, ніж за відповідний період минулого року. Це дозволило компанії збільшити продажі олії на 40%.

Читайте також