Новини / Рослинництво     13 березня 2023 18:59

В Україні аграрії забезпечені ЗЗР лише на третину

В аграріїв у наявності близько 9,36 тис. т ЗЗР за потреби в 26,93 тис. т.

Станом на 9 березня сільгосппідприємства України забезпечені засобами захисту рослин на 34,7%. Дані оприлюднені на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України, передає agroportal.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

За даними відомства, в аграріїв у наявності близько 9,36 тис. т ЗЗР за потреби в 26,93 тис. т. Потреба у гербіцидах становить 17,38 тис. т, з яких у господарств є 6,23 тис. т, або 35,8% від потреби.

Найбільше ЗЗР мають аграрії Одеської області — понад 60% від потреби. Також більш ніж половина необхідних засобів є у виробників Івано-Франківської (53,2%) та Вінницької (52,7%) областей. Найменші запаси ЗЗР на Київщині (6,5%) та Львівщині (7,4%).

Нагадаємо, для здійснення всього комплексу заходів захисту рослин від шкідливих організмів з початку 2022 року сільгоспвиробники використали 33 тис. т препаратів. Торік було застосовано 42 тис. т ЗЗР (-21%).

Раніше Landlord повідомляв, що Міндовкілля вирішило, як визначатиме рівень шкоди ґрунту через бойові дії.

Українські аграрії можуть отримати рукава для зберігання зерна, які надані Україні за програмою ФАО ООН. Це можна зробити через Державний аграрний реєстр, де потрібно заповнити розділ “Діяльність та активність”.

Український парламент ухвалив у першому читанні закон “Про внесення змін до деяких законів України /” №7264, який спростить імпорт мінеральних добрив та ЗЗР для аграріїв. “За” проголосувало 293 народних депутати.

Купуючи фальсифікат втрачається впевненість в якості роботи певного продукту. Крім цього у разі контрафакту немає і відповідального за даний продукт. Спеціалісти агродепартаменту компанії LNZ Group наголошують, що контрафактна продукція — це значні збитки, адже аграрій через купівлю контрафакту може втратити практично весь врожай.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також