Новини / Аналітика     27 грудня 2022 18:17

Аграрії в Україні скоротили використання ЗЗР на 20%

Хімічним методом проти мишоподібних гризунів оброблено 277,5 тис. га

Для здійснення всього комплексу заходів захисту рослин від шкідливих організмів з початку 2022 року сільгоспвиробники використали 33 тис. т препаратів. Торік було застосовано 42 тис. т ЗЗР (-21%). Про це інформують у Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, передає AgroTimes.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Всього захист сільськогосподарських культур з початку поточного року проведений на площі 37 млн га (торік — 47 млн га), з них  біологічним  методом — 1 млн га (у 2021-му — 1,6 млн га.

На даний час проти мишоподібних гризунів оброблено 352 тис. га сільськогосподарських угідь, з них:

  • озимі зернові культури — 178,9  тис. га;
  • озимий ріпак — 150,4 тис. га;
  • багаторічні трави — 12,7 тис. га;
  • інші культури — 10 тис. га.

Хімічним методом проти мишоподібних гризунів оброблено 277,5 тис. га, біологічним методом — 74,5  тис. га.

Нагадаємо, станом на 22 вересня українські сільгосппідприємства забезпечені засобами захисту рослин на 93%. Дані оприлюднені пресслужбою Мінагрополітики.

Раніше Landlord повідомляв, що Міндовкілля вирішило, як визначатиме рівень шкоди ґрунту через бойові дії.

Українські аграрії можуть отримати рукава для зберігання зерна, які надані Україні за програмою ФАО ООН. Це можна зробити через Державний аграрний реєстр, де потрібно заповнити розділ “Діяльність та активність”.

Український парламент ухвалив у першому читанні закон “Про внесення змін до деяких законів України /” №7264, який спростить імпорт мінеральних добрив та ЗЗР для аграріїв. “За” проголосувало 293 народних депутати.

Купуючи фальсифікат втрачається впевненість в якості роботи певного продукту. Крім цього у разі контрафакту немає і відповідального за даний продукт. Спеціалісти агродепартаменту компанії LNZ Group наголошують, що контрафактна продукція — це значні збитки, адже аграрій через купівлю контрафакту може втратити практично весь врожай.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також