Новини    17 травня 2018 14:58

В рамках форвардної програми ДПЗКУ закупить кукурудзи у аграріїв на 900 мільйонів гривень


Згідно плану форвардної програми 2018 ДПЗКУ має намір закупити 300 тис. тонн кукурудзи та перерахувати аграріям майже 900 млн гривень попередньої оплати. Про це повідомляє прес-служба Державної продовольчо-зернової корпорації України.

За інформацією ДПЗКУ, на сьогодні продовжується весняна форвардна програма по закупівлі ранніх та пізніх зернових культур. На сьогодні план із закупівлі пшениці врожаю 2018 року вже виконано на 100%. Сільгоспвиробників профінансовано на суму більше 450 млн грн.

«В кінці травня закінчується етап укладання форвардних договорів на поставку пшениці, ячменю та вівса. На сьогоднішній день увага держкорпорації вже зосереджена на закупівлю стратегічної експортної зернової культури – кукурудзи врожаю 2018. Згідно плану форвардної програми ДПЗКУ має намір закупити 300 тис. тонн цієї культури та перерахувати аграріям майже 900 млн грн попередньої оплати», – йдеться у повідомленні.

За результатами показників форвардних закупівель ранніх зернових врожаю 2018 року лідирують Хмельницький, Волинсько-Рівненський, Сумський та Дніпропетровсько-Запорізький регіональні відділи.

«Умови закупівель зерна майбутнього врожаю 2018 року залишаються без змін. Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника перераховується попередня оплата в розмірі 3 000 гривень за 1 тонну. Вартість коштів не буде перевищувати 11% річних. Оформлення сільгоспвиробником аграрної розписки прискорює процедуру погодження та отримання попередньої оплати за зерно майбутнього врожаю. Поставка кукурудзи за форвардними договорами має бути здійснена до 1 грудня поточного року», – наголосили в ДПЗКУ.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...