Новини / Логістика / Фінанси     19 вересня 2022 14:37

В Мінагрополітики запевнили, що проблем зі зберіганням зерна в Україні не буде


Попри війну та знищення окупантами зерносховищ, українські аграрії зуміли вирішити проблеми зі зберіганням врожаю, звівши втрати до мінімуму.

Допомогли в цьому також іноземні партнери, розповів заступник міністра аграрної політики Тарас Висоцький під час брифінгу.

“Були питання по зберіганню, але зуміли знайти альтернативу, зараз проблем із тим, що щось псується через відсутність зберігання, немає” – запевнив він.

Читайте також: “Класичних програм не передбачено, але підтримка буде”: Висоцький про гроші для аграріїв на 2023 рік (ексклюзив)

Висоцький додав, що в України були плани завезти з-за кордону рукави для зберігання зернових. Плани ці залишилися, вони на стадії реалізації.

“Тут є два аспекти. Ми бачимо, що частково завезли рукави – приватний сектор зробив це самостійно. І також під патронатом ФАО планується завезти рукавів для зберігання шести млн тонн. Безпосередньо деталі, як будуть розподілятися рукави, ми представимо з колегами до кінця тижня” – пообіцяв посадовець.

Нагадаємо, що кожне шосте зерносховище в Україні було знищено російськими окупантами з початку повномасштабного вторгнення Росії.

7 липня експерти Всеукраїнської Аграрної Ради під час  практичного семінару “Збитки сільгосппідприємств: як зафіксувати пошкодження та руйнування” презентували покроковий алгоритм дій та 17 готових шаблонів документів для фіксації збитків від війни.

АНТОН КОРЖ

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також