На базі ДП «Маріупольський морський торговельний порт» розробляються три амбітних інвестпроекти. Серед них – критий склад металопродукції, а також зерновий і контейнерний термінали.
Перший проект, будівництво в Маріупольському порту перевалочного комплексу зернових вантажів, вже знаходиться на стадії завершення. Закінчення будівельно-монтажних робіт заплановано на 4 грудня.
Читайте: Маріупольський порт шукає інвесторів для будівництва зернового і контейнерного терміналів
У середньостроковій перспективі планується будівництво критого складу металопродукції на третьому вантажному районі. Цей проект передбачає в тому числі придбання мостових кранів і реконструкцію під’їзних залізничних колій.
Довгостроковий проект має на увазі будівництво сучасного контейнерного терміналу на території колишнього вугільно-вантажного комплексу.
Раніше Landlord повідомляв, що на Чернігівщині встановлюють систему автоматичного зважування фур.
Джерело: Маріупольський порт
Наталія Софієнко, Landlord
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!