Новини / Логістика     29 вересня 2021 14:00

На Чернігівщині встановлюють систему автоматичного зважування фур

Через майданчик динамічного зважування будуть контролювати всі дані про пересування транспорту

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Наразі встановлені металеві ферми, де буде кріпитися обладнання, та металеве бар’єрне огородження. Згодом розпочнуться роботи з монтажу електроніки.

Читайте: Судна зможуть безкоштовно проходити шлюзи Дніпра – Мінінфраструктури

Перший WIM-комплекс у Чернігівській області  встановлений у селі Кіпті на початку траси М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ. Повністю пройшов усі калібрування та розпочав роботу навесні 2021 року. Перші місяці його роботи показали, що кожна п’ята фура йде з перевантаженням або порушує габаритні норми.

Цьогоріч у Чернігівській області планується встановити три комплекси для автоматичного зважування вантажівок у русі. Окрім локації на трасі Р-67 між Ніжином та Прилуками, це також:  між селами Красне та Ягідне Чернігівського району на дорозі М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі;  між селами Новоселівка та Киселівка на дорозі Н-27 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч.

Довідка. WiM (weigh-in motion) — це розумна система комплексного збору інформації про транспорт, що рухається автошляхами. Вона здійснює контроль руху авто у реальному часі, автоматично фіксує порушення. Система здатна зберігати інформацію про пересування більше ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою не менше 3,5 т. WIM повністю перекриває проїзну частину, обійти його неможливо.

Раніше Landlord  повідомляв, що угода на $1 млрд. Maersk продає виробництво рефрижераторних контейнерів китайській компанії. 

Джерело: Чернігівська ОДА

Наталія Софієнко, Landlord