Новини    17 травня 2023 15:29

В Ірландії мережа супермаркетів Lidl влаштує тиждень української кухні


Мережа продуктових супермаркетів Lidl в Ірландії складе список з 30-50 найменувань українських товарів для тижня української кухні.

Про це йдеться у повідомленні Управління підтримки експортерів при МЗС України у Facebook.

Вітчизняні виробники, які хочуть запропонувати для реалізації свої товари, мають заповнити форму для реєстрації. Кінцевий термін подання заявок — 10 червня 2023 року.

Акцію приурочено до Дня Незалежності України.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Нагадаємо, у супермаркетах Польщі з’являться “українські полиці”. Українські виробники можуть запропонувати європейським ритейлерам м’ясні продукти тривалого зберігання, снеки, горіхи, мед, кондитерські вироби, рибну продукцію, консерви та безалкогольні напої.

Наприкінці 2022 року на полицях супермаркетів Данії з’явилися українські товари. Зокрема, українська продукція прикрашає полиці компанії Coop Danmark, яка є провідним роздрібним продавцем споживчих товарів у Данії і має понад 1100 супермаркетів.

У листопаді 2022 року відразу дві мережі продуктових магазинів Японії порадували появою українських продуктів — вино 1821 у YamaYa, а також розширений асортимент солодощів Ascania у Gyomu Super.

Ініціатива “українських полиць” у закордонних супермаркетах Ucare by FoodTech Shelf та Канадсько-Українська торгова палата CUCC стали партнерами у січні 2023 року.

Наразі до проєкту Ucare by FoodTech Shelf долучилося понад 300 українських виробників. Логістика, зберігання товару, маркетинг, операційна робота, перемовини про постачання здійснюються силами UCARE. Завдяки UCARE українські компанії навіть в умовах війни отримують поштовх до розвитку, масштабуються, заробляють і виплачують заробітну плату.

UCARE працює практично з будь-якими продовольчими товарами тривалого зберігання (від 6 місяців) та доданою вартістю (не сировинні). Продукція повинна бути вироблена в Україні та привабливо упакована, має відповідати вимогам США та ЄС.  Ну і звісно, потрібно мати достатні виробничі потужності для експорту товару за кордон.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...