Новини / Трейдинг     15 лютого 2023 11:12

До проєкту “Українські полиці” долучилися вже 300 виробників


Проєкт “Економічний фронт” започаткували ДУ “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” та національний проєкт Дія.Бізнес у партнерстві з Шевченківською районною державною адміністрацією в місті Київ. Це серія освітніх офлайн-заходів, учасники яких можуть дізнатися більше про тренди в ритейлі ЄС та світу, вимоги до харчової продукції за кордоном, міжнародні виставки, онлайн-інструменти для дослідження закордонних ринків тощо.

Про це повідомляє пресслужба Ucare.

На першому заході проєкту “Економічний фронт” співзасновник UCARE Владислав Китайгородський розповів про те, які переваги ініціатива “українських полиць” надає як українським виробникам, так і закордонним торговим мережам.  Наразі UCARE активно налагоджує партнерські відносини на ринках США, Великобританії, Польщі, Чехії, Угорщини та Німеччини.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

За попередніми даними Офісу з розвитку підприємництва та експорту, Україна у 2022 році експортувала товарів на майже 100 млн тонн або 44,1 млрд доларів США. Це на 35% менше, ніж у 2021, але більше, ніж очікувалось на початку повномасштабного вторгнення. Українські компанії, стикнувшись з падінням купівельної спроможності та попиту на внутрішньому ринку постали перед проблемою зі збутом своєї продукції. За результатами нещодавнього опитування, 45% бізнесу розглядають експорту як важливий напрямок свого розвитку.

Наразі до проєкту Ucare by FoodTech Shelf долучилося понад 300 українських виробників. Логістика, зберігання товару, маркетинг, операційна робота, перемовини про постачання здійснюються силами UCARE. Завдяки UCARE українські компанії навіть в умовах війни отримують поштовх до розвитку, масштабуються, заробляють і виплачують заробітну плату.

UCARE працює практично з будь-якими продовольчими товарами тривалого зберігання (від 6 місяців) та доданою вартістю (не сировинні). Продукція повинна бути вироблена в Україні та привабливо упакована, має відповідати вимогам США та ЄС.  Ну і звісно, потрібно мати достатні виробничі потужності для експорту товару за кордон.

Нагадаємо, у супермаркетах Польщі з’являться “українські полиці”. Українські виробники можуть запропонувати європейським ритейлерам м’ясні продукти тривалого зберігання, снеки, горіхи, мед, кондитерські вироби, рибну продукцію, консерви та безалкогольні напої.

Наприкінці 2022 року на полицях супермаркетів Данії з’явилися українські товари. Зокрема, українська продукція прикрашає полиці компанії Coop Danmark, яка є провідним роздрібним продавцем споживчих товарів у Данії і має понад 1100 супермаркетів.

У листопаді 2022 року відразу дві мережі продуктових магазинів Японії порадували появою українських продуктів — вино 1821 у YamaYa, а також розширений асортимент солодощів Ascania у Gyomu Super.

Ініціатива “українських полиць” у закордонних супермаркетах Ucare by FoodTech Shelf та Канадсько-Українська торгова палата CUCC стали партнерами у січні 2023 року.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також