Новини    24 січня 2023 10:02

Українські полиці з`являться у супермаркетах Канади


Ініціатива “українських полиць” у закордонних супермаркетах Ucare by FoodTech Shelf та Канадсько-Українська торгова палата CUCC стали партнерами.

Об’єднавши зусилля, організації працюватимуть для надання допомоги українському бізнесу, говориться у повідомленні Ucare.

Співпраця CUCC та Ucare полягає в наданні інформаційної підтримки, допомозі у пошуку ділових партнерів та обміні професійним досвідом. Спільною метою організацій є підтримка української економіки шляхом просування українських продуктів.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Зазначається, що Канадсько-Українська торгова палата CUCC — бізнес-асоціація, покликана сприяти торгівлі та інвестиційним можливостям у Канаді та Україні, а також розвивати співпрацю між канадськими та українськими державними та приватними зацікавленими сторонами. Наразі СUCC працює над низкою ініціатив для підтримки українського народу, бізнесу та економіки.

“Ucare активно налагоджує партнерські стосунки на ринках Канади, США, Великої Британії, Польщі, Угорщини та Німеччини. Для ритейлерів Ucare відкриває ринок якісних продуктів, маючи прямий доступ до 2000+ українських виробників та готовий цілісний концепт їх просування. Окрім того, наявність “української полиці” збільшить лояльність споживачів до мережі — адже через війну попит на українське в усьому світі значно зріс”, — пояснюють у проєкті.

Нагадаємо, у супермаркетах Польщі з’являться “українські полиці”. Українські виробники можуть запропонувати європейським ритейлерам м’ясні продукти тривалого зберігання, снеки, горіхи, мед, кондитерські вироби, рибну продукцію, консерви та безалкогольні напої.

Наприкінці 2022 року на полицях супермаркетів Данії з’явилися українські товари. Зокрема, українська продукція прикрашає полиці компанії Coop Danmark, яка є провідним роздрібним продавцем споживчих товарів у Данії і має понад 1100 супермаркетів.

У листопаді 2022 року відразу дві мережі продуктових магазинів Японії порадували появою українських продуктів — вино 1821 у YamaYa, а також розширений асортимент солодощів Ascania у Gyomu Super.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...