Новини / Трейдинг     17 січня 2023 14:08

Гарна ціна – гарний смак: українські продукти з`явилися на полицях супермаркетів у Данії


Наприкінці 2022 року на полицях супермаркетів Данії з’явилися українські товари.

Про це повідомляє пресслужба Федерації роботодавців України.

Зокрема, українська продукція прикрашає полиці компанії Coop Danmark, яка є провідним роздрібним продавцем споживчих товарів у Данії і має понад 1100 супермаркетів.

“Гарна ціна – гарний смак!” – саме такими словами мережа Coop Danmark представляє українську продукцію в Данії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Для українського бізнесу партнерство з Coop — це перемога, адже частка компанії в загальному обсязі товарообігу підприємств роздрібної торгівлі Данії оцінюється у 38%.

Нагадаємо, наприкінці 2022 року відразу дві мережі продуктових магазинів Японії порадували появою українських продуктів — вино 1821 у YamaYa, а також розширений асортимент солодощів Ascania у Gyomu Super.

Читайте також: Найбільший ритейлер Данії займеться реалізацією українських продуктів

Наприкінці серпня компанія “Добродія Фудз” розпочала перші відвантаження продукції під ТМ Dobrodiya, WOWOATS та San Grano до польської мережі супермаркетів Carrefour. Співпраця з однією з найбільших мереж у світі налагоджена у межах проведення акції з продажу українських товарів до Дня Незалежності України.

У супермаркетах Польщі з’являться “українські полиці”. Проєкт на підтримку української продукції Ucare by FoodTech Shelf покликаний стати містком між європейськими ритейлерами та українськими виробниками. Окрім того, українці, які опинилися за кордоном, зможуть придбати улюблені продукти – солодощі, консерви чи снеки.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також