Новини / Рослинництво     26 червня 2019 17:16

В Аргентині прогнозують рекордний урожай пшениці – 22 млн тонн

Аналітики Зернової біржі Росаріо розрахували, що у 2019–2020 маркетинговому році валовий збір пшениці в Аргентині на 13% перевищить минулорічний показник і досягне рекордних 22 млн т. Підставами для прогнозу є збільшення посівних площ і сприятливі погодні умови.

Про це повідомляє АПК-Информ.

Цього сезону аргентинські фермери збільшили посівні площі під пшеницею до 6,5 млн га проти очікуваних раніше 6,46 млн га. Цей чинник, а також сприятливі погодні умови з достатньою кількістю опадів дали можливість підвищити прогноз урожаю до 22 млн т, що на 13 % більше порівняно з торішнім показником 19,5 млн т.

Читайте: Китай зупиняє весь імпорт м’ясної продукції з Канади

При цьому експерти Farmers Business Network відзначають, що високий урожай в Аргентині сприятиме збільшенню пропозиції зерна на світовому ринку і може створити серйозну конкуренцію американській пшениці.

Як відомо, в Україні Аргентину вважають одним з основних конкурентів на світовому ринку зерна. Про те, як з огляду на це ставиться до України Аргентина – як до конкурента чи партнера, розповіла в ексклюзивному інтерв’ю редакції Landlord Посол Аргентинської Республіки в Україні пані Елена Летісія Мікусінскі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також