Новини    09 серпня 2023 17:28

В “Агротрейд” розпочали збір гірчиці

Результати старту жнив є плановими

На деокупованих полях Харківщини група “Агротрейд” розпочала обмолот гірчиці. Загалом компанія цьогоріч засіяла гірчицею 2,8 тис. га на Харківщині й Сумщині, повідомляє пресслужба.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Наразі збираємо органічну гірчицю, яку сіяли навесні. Результати є плановими. Обмолот у Сумській області ще не починали. Плануємо перейти до нього через 10-15 днів, тому що там пізні строки посіву, — зазначив директор агропромислового департаменту Олександр Овсяник.

Через аномальну кількість опадів у березні-квітні посівна-2023 розпочалась пізніше. Однак у компанії були повністю забезпечені усім необхідним: добривами, насінням та технікою, що дозволило вдало її завершити.

Тож у компанії є усі підстави розраховувати на високі врожаї.

Довідка. Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, перероблення та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною місткістю одночасного зберігання 570 тис. т.

Нагадаємо, група “Агротрейд” завершила обмолот озимого ріпаку. Загальний план зі збору культури цьогоріч виконаний на 120%, що більше показників 2022 року.

Цього року Група “Агротрейд” вводить в посівну структуру нову культуру – технічні коноплі.

Група “Агротрейд” почала обмолот пшениці з полів Харківщини, що перебували у тимчасовій окупації та були звільнені у вересні минулого року під час контрнаступу.

План заготівлі елеваторів Групи АГРОТРЕЙД виконаний на 87%. Так, станом на середину березня 2023 зерносховища агрохолдингу прийняли 425 тисяч тонн зерна.

Цьогоріч група “Агротрейд” розпочала посів сої, під яку відведено 4,9 тис. га у Харківській та Сумській областях, що майже на 30% більше проти показника минулого року, зазначає пресслужба компанії.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...