Новини    23 березня 2023 17:34

План заготівлі елеваторів АГРОТРЕЙД виконаний майже на 90%

Цьогоріч найкращий показник по заготівлі ранніх зернових, до яких входять пшениця, ріпак, жито, ячмінь та гірчиця

План заготівлі елеваторів Групи АГРОТРЕЙД виконаний на 87%. Так, станом на середину березня зерносховища агрохолдингу прийняли 425 тисяч тонн зерна, повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Цьогоріч найкращий показник по заготівлі ранніх зернових, до яких входять пшениця, ріпак, жито, ячмінь та гірчиця. Він сягнув 115% виконання. На другому місці олійні культури — елеватори компанії прийняли 82,5% соняшника та сої від запланованого врожаю, а план з заготівлі кукурудзи виконаний на 73%.

Традиційно елеватори Групи АГРОТРЕЙД приймали зерно, як вирощене на власних господарствах, так і від сторонніх поклажодавців.

Як зазначив директор виробничо-технічного департаменту Костянтин Ворона, в цьому сезоні аграріям довелось подолати неабиякі виклики. На швидкість та спроможність прийняти зерно вплинула як погода, так і енергетична криза. І якщо з першим ми нічого вдіяти не можемо, то другий фактор змогли унеможливити, придбавши потужні генератори на елеватори, де це було особливо актуально. Зрештою, враховуючи всі складнощі, ми задоволені результатами сезону.

Довідка. Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, перероблення та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною місткістю одночасного зберігання 570 тис. т.

Нагадаємо, Мінагрополітики ініціювали спільно зі Світовим Банком та IFC програми кредитування українських фермерів, які дозволять забезпечити необхідні ресурси для посівних та збиральних кампаній 2023 року. Про це заявив міністр АПК України Микола Сольський під час виступу на спільному заході з ФАО, країнами Групи Семи, Польщі, Молдови, Румунії та Нової Зеландії.

Нині ворожбянський елеватор Групи “АГРОТРЕЙД” може повноцінно працювати навіть в умовах відключення світла. Це стало можливим завдяки генератору, який нещодавно встановлений на підприємстві.

МХП безплатно роздасть громадам насіння овочів і квітів для посівної-2023.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку оголосила запит про надання цінових пропозицій на закупівлю насіння соняшнику та добрив. Закупівля проводиться у межах субгрантової програми АГРО “Постачання ММСП  добрив та посівного матеріалу для забезпечення продовольчої безпеки України”.

Українські аграрії зможуть також безкоштовно отримати насіння основних сільгоспкультур через Державний аграрний реєстр.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...