Новини / Аналітика     14 травня 2023 15:07

В Агротрейд мають намір суттєво збільшити посіви під сою

Умови для сівби чудові, і температура, і наявність вологи в ґрунті, все сприяє продуктивній роботі

Цьогоріч група “Агротрейд” розпочала посів сої, під яку відведено 4,9 тис. га у Харківській та Сумській областях, що майже на 30% більше проти показника минулого року, зазначає пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Умови для сівби чудові, і температура, і наявність вологи в ґрунті, все сприяє продуктивній роботі. Наразі у нас працює 5 сівалок. Сіємо і звичайним посівом, і з міжряддям 45 сантиметрів. У структурі посіву 70% ранньої сої та 30% пізньої. Також ми продовжуємо досліджувати різні сорти, але технології незмінні. Вони у нас зафіксовані вже третій рік, і тому сіємо за прийнятими стандартами, — пояснив директор агропромислового департаменту групи Олександр Овсяник.

У компанії мають намір завершити посів сої за тиждень.

Довідка. Група АГРОТРЕЙД — вертикально інтегрований холдинг агропромислового циклу: виробництво, зберігання, перероблення та торгівля сільськогосподарською продукцією. Заснований в 1998 році. Холдинг обробляє 70,5 тис. га землі в Чернігівській, Сумській, Полтавській та Харківській областях. Профільні культури — соняшник, кукурудза, озима пшениця, соя, ріпак. Група володіє мережею елеваторів загальною місткістю одночасного зберігання 570 тис. т.

Нагадаємо, цього року Група “Агротрейд” вводить в посівну структуру нову культуру – технічні коноплі.

План заготівлі елеваторів Групи АГРОТРЕЙД виконаний на 87%. Так, станом на середину березня 2023 зерносховища агрохолдингу прийняли 425 тисяч тонн зерна.

Влітку 2022 року про труднощі, з якими проходили роботи на полях, розчарування в постачальниках, героїзм співробітників та ризик втратити поля назавжди, розповів директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

На території Калуської громади триває посівна кампанія. Більш ніж половину площі (майже 60%) засіяли ярою пшеницею, зазначив очільник Калуської громади Андрій Найда

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також