Новини    23 березня 2023 16:47

В Agricom Group розпочали посівну з вівса

Agricom Group — національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі

В Agricom Group стартувала весняна посівна-2023. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Розпочали з вівса, яке є незамінною сировиною у виробництві смачної продукції під ТМ Dobrodiya, San Grano, San Granola, WOWСЯНКА та YUMMOJI.

Читайте також: Посівна в Україні: до роботи приступили вже у 10 областях

Довідка: Agricom Group — національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства. Компанія виробляє пластівці із зернових культур і продукти на їх основі. Продукція компанії реалізується під ТМ “Добродія”, San Grano.

Читайте також: Як відбуватиметься посівна та що буде з експортом продукції: прогноз Мінагрополітики на 2023 рік

Нагадаємо, наприкінці серпня компанія “Добродія Фудз” розпочала перші відвантаження продукції під ТМ Dobrodiya, WOWOATS та San Grano до польської мережі супермаркетів Carrefour. Серед продукції, яка представлена на поличках польських супермаркетів Carrefour, — вівсяні пластівці, порційні каші та гранола під ТМ Dobrodiya, WOWOATS та San Grano.

Agricom Group і “Добродія Фудз” у 2022 році запустили продажі продукції в Молдові, Польщі, Румунії, Великій Британії.

Осінній посів озимих культур 2022 року та поточний посів ярого клину дають підстави до перших обережних прогнозів щодо врожаю 2023 року.

МХП безплатно роздасть громадам насіння овочів і квітів для посівної-2023.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку оголосила запит про надання цінових пропозицій на закупівлю насіння соняшнику та добрив. Закупівля проводиться у межах субгрантової програми АГРО “Постачання ММСП  добрив та посівного матеріалу для забезпечення продовольчої безпеки України”.

Українські аграрії зможуть також безкоштовно отримати насіння основних сільгоспкультур через Державний аграрний реєстр.

Фахівці академії аграрних наук України виклали своє бачення проблем і перспектив посівної кампанії 2023 року.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...