Новини    05 січня 2023 12:12

МХП безкоштовно роздасть громадам насіння овочів і квітів для посівної-2023


Проєкт благодійного фонду “МХП – Громаді” “Посій насіння з МХП” продовжиться і в 2023 році.

Про це повідомила пресслужба компанії.

“2023 року проєкт продовжиться. Планується підтримати на 40 тисяч більше домогосподарств ніж торік  – 155 330. Українці зможуть отримати насіння таких городніх культур: буряк, редиска, петрушка, кабачок, морква, огірок, а також суміш патріотично забарвлених синьо-жовтих айстр”, – йдеться у повідомленні.

Починаючи з лютого 2022 року, десятки тисяч родин в 11 областях отримали набори насіння для вирощування овочів. Туди увійшли такі культури: буряк, щавель, редис, огірок, кабачок, морква та матіола. Загалом команда благодійного фонду “МХП – Громаді” роздала 114 800 пакунків насіння.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За словами директорки благодійного фонду Тетяни Волочай, війна завжди тягне за собою продовольчу кризу.

“Через розірвані логістичні ланцюги, окуповані території, знищені підприємства, заміновані чи взагалі непридатні для вирощування будь-яких культур поля. Тому 2022 року ми зі ще більшим завзяттям продовжили наш проєкт “Посій насіння з МХП”. Тогоріч він набув нового значення – в прямому сенсі допомогти нагодувати людей. У результаті, за попередніми підрахунками, нашим насінням вдалося засіяти понад 310 га від Волинської до Дніпропетровської областей”, – сказала вона.

Нагадаємо, агрохолдинг МХП, найбільший виробник курятини в Україні, за необхідності надає своїм комерційним партнерам фури-рефрижератори з працюючими електричними генераторами, що дає змогу не допустити псування харчових продуктів у торговельних точках під час припинення подачі електроенергії.

МХП, закінчила перше півріччя 2022 року (період січень-червень) зі збитком у 89 млн доларів США. За перше півріччя 2022 року компанія перерахувала до бюджету понад 2 млрд грн податків.

МХП, виробник курятини “Наша Ряба” буде за домовленістю з Міністерством реінтеграції постачати курятину на звільнені території у Харківській та Херсонській областях.

МХП розширює площі під strip-till. Наразі в агрохолдингу вже близько 7 тис. гектарів під цією технологією. Згаданий тип обробітку ґрунту дає змогу заощадити вологу у посушливих регіонах.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...