Новини / Інвестиції     13 січня 2023 14:06

Український виробник пластівців збудує новий завод у Польщі


Agricom Group і “Добродія Фудз” у 2022 році запустили продажі продукції в Молдові, Польщі, Румунії, Британії.

Про це розповіла директор заводу “Добродія Фудз” Ірина Брославцева виданню Forbes Ukraine.

“Швидко зайти на нові ринки допоміг досвід системного експорту і вивчення локальної специфіки”, — додала вона.

Брославцева уточнила, що на відміну від України польські торговельні мережі майже не працюють безпосередньо з виробником, важливо мати контракт з дистриб’ютором.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Крім того, європейські клієнти вимагають від постачальників із країни, що воює, гарантій вчасної доставки. Щоб знизити воєнні ризики, “Добродія Фудз” відкрила у серпні торговельний дім та склад у Варшаві.

У компанії поділились планами на наступні два роки: запустити лінію з виробництва дитячих зернових сніданків, розширити європейську географію, вийти на ринки країн Балтії, Німеччини, а також повернутись на традиційні ринки Азії та Африки.

У 2023 році компанія має намір розпочати будівництво заводу в Польщі.

“Попит на якісну продукцію з України зростає з кожним днем, це чудова можливість масштабувати виробництво”, — додав CEO Agricom Петро Мельник.

Довідка: Agricom Group — національна агропромислова група, що спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції продуктів харчування із зернових культур на власній виробничій базі та об’єднує сільськогосподарські, переробні та торгові підприємства. Компанія виробляє пластівці із зернових культур і продукти на їх основі. Продукція компанії реалізується під ТМ “Добродія”, San Grano.

Нагадаємо, наприкінці серпня компанія “Добродія Фудз” розпочала перші відвантаження продукції під ТМ Dobrodiya, WOWOATS та San Grano до польської мережі супермаркетів Carrefour. Серед продукції, яка представлена на поличках польських супермаркетів Carrefour, — вівсяні пластівці, порційні каші та гранола під ТМ Dobrodiya, WOWOATS та San Grano.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також