Новини / Логістика     21 серпня 2022 18:53

В 10 разів УЗ наростила кількість візків для євроколії

Наприкінці лютого УЗ мала 300 візків для перестановки вагонів. Проте через постійну потребу довелося збільшувати цю кількість

З початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України Укрзалізниця збільшила кількість візків для перестановки рухомого складу на колію стандарту 1435 мм майже у 10 разів. Про це розповів заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов під час наради із представниками агроринку 18 серпня, передає Rail.insider.

Внаслідок збройної агресії РФ та блокування портів українському агробізнесу довелося перебудовувати логістику. Більшість відправників збіжжя спрямували свої вантажі через прикордонні переходи та зіткнулися з проблемою нестачі візків для перестановки рухомого складу на євроколію.

Як розповів Валерій Ткачов, наприкінці лютого УЗ мала 300 візків для перестановки вагонів. Проте через постійну потребу довелося збільшувати цю кількість. Наразі вона становить майже 2,9 тис. візків на п’яти пунктах перестановки.

Більш ніж половина зазначеної кількості (1,6 тис. одиниць) закріплені за пунктами перестановки на станції Вадул-Сірет. Проте прикордонний перехід із Румунією продовжує відчувати нестачу візків. Це пов’язано передусім із простоюванням вагонів у чергах до румунського порту Констанца. За даними представника УЗ, наразі оборот рухомого складу на цьому напрямку перевищує 17 діб.

Та, за його словами, збільшувати кількість візків далі наразі неможливо, адже не вистачить місця для їхнього зберігання.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” з березня по липень збільшила обсяг вантажних перевезень на 24%.

Раніше УЗ обмежила перевезення у чотирьох напрямках до країн ЄС.

Landlord раніше повідомляв, УЗ змінила методику обрахування вагонної складової.

6 липня “Укрзалізниця” провела аукціони з розподілу зерновозів, що прямуватимуть на експорт. Ставки на торгах стали рекордними і сягнули 20,5 тис. грн/добу. Як розраховується термін використання вагона, за який сплачує клієнт, та що саме спричинило ажіотажний попит на експортні перевезення розповів заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також