Новини / Логістика     09 лютого 2021 11:01

УЗ остаточно скасувала доплату за подачу вагонів на малодіяльні станції

Правління «Укрзалізниці» скасувало розподіл вантажних станцій за рейтингом і, відповідно, додаткову плату за подачу вагонів на них

Правління АТ «Укрзалізниця» остаточно скасувало розподіл вантажних станцій за рейтингом і, відповідно, ліквідувало підстави для стягування з вантажовідправників додаткової плати за подачу вагонів на такі станції. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов.

«Відмінна новина для вантажовідправників! Рейтинг-аналіз роботи вантажних станцій і стягування додаткової плати за подачу вагонів на малодіяльні станції остаточно скасовані!», – написав він.

Валерій Ткачов зазначив, що вже у 2020 році рейтингування станцій було тимчасово призупинено і додаткова плата не стягувалась. Але наразі вже можна казати, що практика доплати остаточно пішла у минуле.

ЧитайтеВлада Канади радить фермерам не квапитись з продажем зерна

На думку заступника директора департаменту АТ, зняття обмежень сприятиме збільшенню залізничних перевезень вантажів, а послуги залізничного транспорту стануть доступнішими для вантажовідправників у всіх регіонах країни. Крім того, за його словами, наразі менеджмент «Укрзалізниці» продовжує шукати шляхи оптимізації роботи малодіяльних залізничної інфраструктури та зменшення витрат на її обслуговування.

У минулому році, як нагадує Grain Trade, «Укрзалізниця» перевезла 35,2 млн тонн зернових вантажів, більшу частину з яких (30,5 млн тонн) було відправлено на експорт. Також у 2020 році було перевезено 4,4 млн тонн зерна всередині країни, а імпортні та транзитні зернові вантажі склали у структурі перевезень УЗ близько 315 тис тонн.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що у січні українські морські порти знизили перевалку зерна на 42%.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також