Новини / Політика     08 лютого 2021 16:45

Влада Канади радить фермерам не квапитись з продажем зерна

Уряд Канади порадив фермерам створити запаси фуражного зерна і не поспішати з його продажем. Очікується, що експорт ячменю складе не менше 3,7 млн тонн до кінця сезону-2020/2021

Канадське фуражне зерно високими темпами викуповує Китайська Народна Республіка і тому влада країни порадила фермерам створити запаси ячменю і не поспішати з його продажем. Темпи експорту фуражу лякають тамтешніх експертів, які стверджують, що «експортується просто все, що можна експортувати». Про це повідомляє Markets Farm.

Річ у тім, що Китай перебуває в процесі відновлення свого свинячого поголів’я після спустошливої ​​спалаху вірусу африканської чуми свиней в 2018 році, тому попит на корми в цій країні значно зріс.

«По суті, вони накопичують запаси. Коли така величезна країна, як Китай, не тільки намагається відновити свинопоголів’я, а й прагне поповнити свої запаси кормів, попит на зерно для прогодування тварин буде рости дуже високими темпами», – наводить видання думку експортерів зерна.

На даний час очікується, що експорт канадського ячменю становитиме не менше 3,7 мон тонн до кінця 2020/2021 маркетингового року, що набагато перевищує показники попередніх років.

ЧитайтеРейтинг регіонів України за втратами урожаю ранніх зернових у 2020 році

Швидше за все, тенденція збережеться, якщо Китай продовжить імпорт такими темпами. Внаслідок цього запаси зерна, таким чином, в Канаді будуть набагато менше, аніж в кінці минулих урожаїв.

«Запаси ячменю, наскільки ми можемо судити сьогодні, будуть нижче мільйона тон. Кожен раз, коли ви опускаєтесь нижче мільйона, по суті, у вас закінчується зерно… Покупці повинні бути обережні, щоб переконатися, що у них є гарантія безпеки», – наголошують експортери.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна увійшла до Комітету зі всесвітньої продовольчої безпеки ООН.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також