Новини / Логістика     06 травня 2022 19:35

УЗ обмежує перевезення зерна до Угорщини, Молдови та Румунії

4 травня почали діяти обмеження щодо відправлення зернових вантажів

“Укрзалізниця” запровадила ряд конвенцій на перевезення до Молдови, Румунії та Угорщини. Про це повідомляє Rail.insider.

4 травня почали діяти обмеження щодо відправлення зернових вантажів і насіння олійних та стосуються перевезень у напрямку прикордонних переходів з Румунією: Вадул-Сірет (до зони С порту Констанца), а також Дяково. Зауважується, що “забороняється приймання до перевезення вагонів для перевізника АО ГФР”.

Із 5 травня почали діяти конвенції щодо перевезень у зерновозах філії “Центр транспортної логістики” АТ “Укрзалізниця”. Ними заборонено транспортувати вантажі до Молдови та Румунії через прикордонні переходи Могилів-Подільський, Вадул-Сірет і Сокиряни. Таке ж обмеження стосується відправлень у напрямку станцій Рені та Рені-Порт.
Заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов зазначив, що рішення було прийняте через завантаження цих напрямків переважно зерновозами. Зараз УЗ вживає заходи, щоб розвантажити стики.

Ще одна конвенція почне діяти 7 травня та стосуватиметься всіх перевезень в Угорщину. Дати скасування вищевказаних обмежень наразі не уточнюються.

Раніше Landlord повідомляв, що Росія більше не має залізничного сполучення з ЄС – Укрзалізниця.

Олександра Марченко

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також