Новини / Трейдинг     04 червня 2020 10:45

USDA: експорт США скорочено по всіх статях

Служба економічних досліджень USDA знизила прогноз американського сільгоспекспорту на $3 млрд

USDA знизила свій попередній прогноз експорт сільськогосподарської продукції на прийдешній сезон на $3 млрд. Це зниження відображає «шок, що створила пандемія коронавируса для світових економік». Крім того, у Міністерстві сільського господарства США вже усвідомили, що перша фаза торгової угода із Китаєм не призведе будь-якого значного зростання відвантажень.

Зараз сумарні обсяги аграрного експорту США очікуються на рівні $136,5 млрд у порівнянні із $139,5 млрд у попередньому прогнозі служби економічних досліджень USDA. Причини зниження, в першу чергу пов’язані зі скороченням торгівлі соєю, бавовною, кукурудзою і пшеницею.

Читайте: За проїзд зерновозів автошляхами будуть стягувати окрему плату

Обсяг експорту соєвих бобів, які були основою агроторгівлі США з Китаєм, скорочено на $1,9 млрд – до $16,5 млрд, через зростаючу конкуренцію з боку Бразилії.

Прогноз експорту кукурудзи скорочено на $500 млн до $8 млрд через більш низькі ціни та велику пропозицію. Експорт пшениці також скоротився на $300 млн до $6,1 млрд через збільшення пропозиції на світовому ринку та неконкурентоспроможних цін в США.

Додамо, що на початку тижня китайські державні сільськогосподарські компанії Cofco і Sinograin призупинити покупки на біржах і скасували попередні замовлення. Вважається, що це – реакція Китаю на жорсткі заяви президента США Дональда Трампа стосовно ситуації у Гонконзі.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Дональд Трамп розірвав відносини з ВООЗ.

Читайте також