Новини / Технології     06 грудня 2022 09:04

USAID-АГРО продовжила прийом проєктів на субгранти для нових технологій зрошення


Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО подовжила до 9 грудня 2022 року термін подання концепцій проєктів на одержання субгранту для впровадження нових технологій зрошення. Це може бути енерго- і водозбережне обладнання та автоматизація зрошення у потенційних організаціях водокористувачів тощо.

Метою цієї субгрантової програми є:

  •  сприяння інноваціям у зрошенні;
  • просування процесу земельної реформи;
  • розширення прав і можливостей земле- та водокористувачів, допомагаючи їм запровадити сучасне зрошення через впровадження нових технологій і автоматизацію зрошення, закупівлю та встановлення енерго- та водозберігаючого обладнання для скорочення непродуктивних втрат води, зменшення споживання енергії та збереження родючості ґрунту.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Діяльність за цим субгрантом передбачає розробку та реалізацію 2-х пілотних проєктів для організацій водокористувачів у Одеській та Черкаській областях, у районах, де зараз не ведуться бойові дії та де є потреба у відновленні або модернізації зрошувальних систем. Територія обслуговування одного пілотного проєкту має становити не менше 200 га.

Детальніше з інформацією можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3FgwtNm.

Нагадаємо, програма USAID AГРО планує надати до 36,6 мільйона гривень за допомогою 2-х субгрантів (до 18,3 млн грн на один субгрант одній організації водокористувачів).

Раніше понад 2 тисячі сільськогосподарських виробників отримали послуги зі зберігання зерна у рамках ініціативи AGRI (Agriculture Resilience Initiative) від USAID. Для цього USAID закупило понад 8 тисяч рукавів для зберігання зерна, 29 зернопакувальних машин та бункерів-перенавантажувачів. Агентство також підтримає встановлення модульних сховищ/ангарів для зберігання зерна загальною місткістю 77 тисяч тонн.

Загальна сума гуманітарної допомоги, яку USAID надала українцям, сягнула понад $1 мільярд, а загальний внесок уряду США – понад $1,5 мільярда.

Крім того, незалежне агентство федерального уряду США з міжнародного розвитку USAID передало українським аграріям 28 супутникових інтернет-терміналів Starlink.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також