Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО запрошує подавати концепції проєктів на одержання субгранту для впровадження нових технологій зрошення, енерго- та водозберігаючого обладнання та автоматизації зрошення у пілотних організаціях водокористувачів.
Про це повідомили у пресслужбі Мінагрополітики України.
Діяльність за цим субгрантами передбачає розробку та реалізацію 2-х пілотних проєктів для організацій водокористувачів у Одеській та Черкаській областях, у районах, де зараз не ведуться бойові дії та де є потреба у відновленні або модернізації зрошувальних систем. Територія обслуговування одного пілотного проєкту має становити не менше 200 га.
Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter
Програма USAID AГРО планує надати до 36,6 мільйонів гривень за допомогою 2-х субгрантів (до 18,3 млн грн на один субгрант одній організації водокористувачів).
На адресу agro.subawards@chemonics.com, з посиланням на запит на подання заявок (ЗПЗ) № 40, необхідно:
- Підтвердити свою присутність у перед заявковому онлайн-семінарі, який проведе Програма USAID АГРО 16 листопада 2022 р. з 11.00 до 13.00, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону не пізніше 18:00 за місцевим часом 14 листопада 2022 р. Цей семінар дозволить прийнятним і зацікавленим заявникам ставити питання стосовно ЗПЗ і отримати вказівки щодо порядку заповнення аплікаційної форми.
- Надсилати усі питання щодо цього ЗПЗ, на ім’я Володимира Наконечного, керівника відділу субгрантів і контрактів – не пізніше 18:00 за місцевим часом 17 листопада 2022 року.
- Надсилати концепції проєктів (включаючи бюджет та супровідну документацію) – не пізніше 18.00 за місцевим часом 30 листопада 2022 року.
Докладніше про умови участі в проєкті та документи, які необхідно заповнити: https://bit.ly/3FibUAs.
Нагадаємо, понад 2 тисячі сільськогосподарських виробників отримають послуги зі зберігання зерна у рамках ініціативи AGRI (Agriculture Resilience Initiative) від USAID. Для цього USAID закупило понад 8 тисяч рукавів для зберігання зерна, 29 зернопакувальних машин та бункерів-перенавантажувачів. Агентство також підтримає встановлення модульних сховищ/ангарів для зберігання зерна загальною місткістю 77 тисяч тонн.
Загальна сума гуманітарної допомоги, яку USAID надала українцям, сягнула понад $1 мільярд, а загальний внесок уряду США – понад $1,5 мільярда.
Крім того, незалежне агентство федерального уряду США з міжнародного розвитку USAID передало українським аграріям 28 супутникових інтернет-терміналів Starlink.
Валерія Пепеля
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!