Програма USAID АГРО надасть співфінансування українським підприємствам, які надають послуги з доробки, сушіння та зберігання зернових та технічних культур.
Про це повідомляє пресслужба Програми.
За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування. Проєкти збільшать обсяги та час зберігання зернових та технічних культур, що сприятиме стійкості бізнесу та покращуватиме продовольчу безпеку в Україні.
Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських компаній та підприємств, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності, розробили або почали розробляти проектну документацію. Перевага надаватиметься збільшенню елеваторних потужностей переробних підприємств.
Усі питання щодо цього запиту надсилайте на електронну адресу [email protected] не пізніше 18:00, 10 квітня 2024 р.
Кінцевий термін подання повної заявки другого етапу – 16 квітня. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження. Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати заявки до 18:00, 03 липня 2024 року або до моменту вичерпання коштів.
У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: РПЗ № 09.
Довідка. USAID Агро – це програма, яку фінансує та реалізує Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID), спрямована на підтримку розвитку аграрного сектору у країнах, що розвиваються. Основна мета USAID Агро полягає в збільшенні продуктивності, підвищенні доходів сімейних фермерів, покращенні доступу до ринків та підвищенні стійкості аграрних систем. Зазвичай програма надає фінансову, технічну та консультативну підтримку для різноманітних ініціатив, спрямованих на розвиток сільськогосподарського сектору.
Нагадаємо, програма USAID АГРО надасть до 5,6 млн грн фінансування для реалізації субгранту, метою якого є запобігання проявам корупції у сфері земельних відносин та захист прав землевласників і землекористувачів.
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) передало Україні 57 когенераційних газопоршневих установок (КГУ) потужністю від 50 кВ до 1500 кВ. Завдяки цьому теплопостачальні підприємства зможуть генерувати додатково 56,5 МВт електроенергії для власних потреб та забезпечать теплом близько 1 млн громадян та 960 об’єктів соціальної сфери.
Проєкт USAID “Економічна підтримка України” закупив 50 сучасних вагонів-хоперів для потреб “Нібулон”. Вагони виготовлятимуть на львівському заводі “Карпати”.
USAID АГРО завершила передачу фермерам мінеральних добрив і насіння соняшника та кукурудзи. Допомогу отримали 8223 агровиробники у 15 регіонах країни.
Дві організації водокористувачів отримали по 18 мільйонів гривень кожна від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) для модернізації зрошувальних систем.
Corteva та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) розпочали співпрацю для підтримки українських фермерів. Передбачається, що завдяки цій співпраці USAID і Corteva Agriscience сприятимуть досягненню спільних цілей щодо розширення доступу фермерів до сировини, фінансування та зберігання зібраного врожаю, передає пресслужба компанії.
Агрохолдинг ІМК нещодавно отримав від USAID два телескопічні навантажувачі Massey Ferguson TH.7038, інформує пресслужба USAID Ukraine.
Програма USAID дозволить фермерам заощаджувати до 80% на вартості послуг з точного землеробства. Проєкт охоплює впровадження таких технологій як автоматичне водіння, диференційне внесення ТМЦ, карта врожайності поля та цифровий аудит поля. Учасник проєкту може сплатити лише 20% вартості послуги, щоб отримати доступ до них.
Валерія Пепеля
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!