Новини / Аналітика     15 січня 2019 15:09

Урожай кукурудзи в Бразилії опинився під загрозою – Карен Браун

Аномалії температури поверхні моря в регіоні Nino 3.4 Тихого океану минулого тижня вперше з вересня спустилися нижче за поріг Ель-Ніньйо. Ця тенденція може потенційно зумовити несприятливі погодні умови для другого урожаю кукурудзи у Бразилії в найближчі тижні або місяці.

Про це повідомляє на своїй  на своїй сторінці у Twitter відомий американський оглядач агроринку Карен Браун.

Одним із визначальних факторів, на який спираються аналітики, будуючи прогнози щодо обсягів майбутніх урожаїв та цін, є кліматичні умови. Карен Браун наводить графік щотижневих аномалій температури поверхні моря за чотири останніх роки, на якому видно, що в січні показники спустилися нижче від позначки +0,5 °С (поріг Ель-Ніньйо).

ЧитайтеВід уряду вимагають знизити ціни на продукти харчування

Аналітик вбачає в цьому потенційну загрозу для урожаю кукурудзи в Бразилії. Кліматичний феномен Ель-Ніньйо (екстремальні коливання температури води й атмосферного тиску в екваторіальній зоні Тихого океану) є глобальною проблемою, що веде до змін клімату на планеті.


Як Landlord повідомляв раніше, за прогнозом Bloomberg, 2019-й буде найспекотнішим роком за всю історію спостережень. Небувалі повені, посухи, лісові пожежі стануть наслідком кліматичного феномену Ель-Ніньйо.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також