Новини    14 листопада 2023 16:27

Уряд Латвії погодив €50 тисяч на внесок у програму “Зерно з України”

Внески до програми "Зерно з України" допомагають зусиллям України сприяти глобальній продовольчій безпеці, що є одним з елементів Формули миру, запропонованого Україною

Кабінет міністрів Латвії ухвалив рішення про виділення з державного бюджету 50 тис. євро на внесок у програму гуманітарної допомоги “Зерно з України”, інформує пресслужба МЗС Латвії.

Програму започаткувала Україна у 2022 році, наразі у межах її поставлено 170 тис. тонн зерна до чотирьох країн (Сомалі, Ефіопії, Кенії та Ємену).

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

У пресслужбі наголосили, що повномасштабна війна Росії проти України призводить до кризи глобальної продовольчої безпеки, особливо в країнах з наявним дефіцитом продовольства.

Внески до програми “Зерно з України” допомагають зусиллям України сприяти глобальній продовольчій безпеці, що є одним з елементів Формули миру, запропонованого Україною.

Нагадаємо, під час зустрічі з прем’єр-міністром Кріш’янісом Каріньшем спільно з главою українського уряду Денисом Шмигалем домовилися зміцнювати й розвивати наші торговельно-економічні відносини.

Раніше Президент Латвії Егілс Левітс зазначив, що Латвія може допомогти Україні з експортом зернових через латвійські порти.

Литва та Україна планують розвивати нові транспортні коридори з Клайпеди до Одеси та інших українських портів, покращувати залізничне сполучення між країнами та збільшувати обсяги вантажоперевезень.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Французька лізингова компанія Ermewa передала Rail Cargo Logistics (австрійська Rail Cargo Group) 200 новозбудованих вагонів-зерновозів для перевезення збіжжя з України.

Консалтингова компанія DB Engineering&Consulting визначила кілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...