Новини    25 січня 2023 17:01

“Укрзалізницю” визнали “Залізничним чемпіоном” року в Європі – нагородження відбудеться 31 січня

Нагорода дістається "Укрзалізниці" за стійкість та надання транспортних послуг під час війни

АТ “Укрзалізниця” отримає нагороду “Чемпіон залізничного транспорту” (Rail Champion Award 2023), повідомляє ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Наша нагорода дістається “Укрзалізниці” за стійкість та надання транспортних послуг під час війни. З початку війни компанія рятувала мільйони громадян і підтримувала курсування потягів по всій країні, працюючи у складних і небезпечних умовах. Зусиллями працівників УЗ забезпечила транспортне сполучення за регулярним залізничним розкладом, – йдеться в повідомленні.

Нагороду від імені УЗ на офіційній церемонії нагородження 31 січня у Боюсселі забере член правління АТ УЗ, голова пасажирського напрямку Олександр Перцовський.

Європейська залізнична премія, організована Асоціацією європейської залізничної промисловості (The European Rail Supply Industry Association, UNIFE) та Спільнотою європейських залізничних та інфраструктурних компаній (CER) присуджується щорічно починаючи з 2007 року за досягнення в розвитку залізничного транспорту.

Нагадаємо, у разі, якщо росіяни продовжать обстрілювати критичну інфраструктуру України, АТ “Укрзалізниця” працюватиме на дизельних локомотивах.

Після чергових торгів на послуги використання вагонів-зерновозів “Укрзалізниці” ціна зросла майже у 10 разів.

Раніше Міністерство інфраструктури України погодилося з пропозицією “Укрзалізниці” про підвищення тарифів на перевезення вантажів на 70%.

Попри всі заходи з покращення зернової логістики, весь об’єм зернових та олійних вивезти у бажані терміни не вдасться. Експорт буде розтягнений у часі, тому потрібно працювати над можливостями довгострокового зберігання продукції. По це заявив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

АТ “Укрзалізниця” у жовтні 2022 року збільшила перевезення вантажів порівняно з попереднім місяцем на 3,3% — до 12,06 млн тонн.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...