Новини / Логістика     04 вересня 2019 10:43

Укрзалізниця збільшила перевезення зернових на 1 млн тонн

Євген Кравцов заявив про готовність Укрзалізниці до перевезення цьогорічного врожаю зернових, проінформувавши, що від початку маркетингового року УЗ перевезла на 1 млн т зерна більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Укрзалізниця».

За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, у новому маркетинговому році УЗ транспортувала 6,6 млн т зернових. Зростання обсягу транспортування зерна керівник пояснив ритмічністю перевезень і наголосив, що підприємство очікує від партнерів-зернотрейдерів і надалі злагодженої співпраці, за якої перевезення будуть «рівномірно розподілені впродовж усього року».

Читайте: Як сівозміна в господарстві Промінь допомогла подолати ризиковане землеробство

Євген Кравцов заявив, що УЗ має достатньо зерновозів та локомотивів і з початку року щодня формує 10–12 маршрутів з власного вагонного парку. А до кінця вересня перевізник планує збільшити кількість маршрутів до 15.

«Ритмічність перевезень та сформовані чіткі маршрути – антоніми до слова колапс», – написав Євген Кравцов на своїй сторінці у Фейсбук.

Landlord раніше повідомляв про те, що, за словами голови Асоціації власників вагонів Олександра Криворучка, українські аграрії можуть втратити частину врожаю через транспортний колапс.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також