Новини / Логістика     04 вересня 2019 10:43

Укрзалізниця збільшила перевезення зернових на 1 млн тонн

Євген Кравцов заявив про готовність Укрзалізниці до перевезення цьогорічного врожаю зернових, проінформувавши, що від початку маркетингового року УЗ перевезла на 1 млн т зерна більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Укрзалізниця».

За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, у новому маркетинговому році УЗ транспортувала 6,6 млн т зернових. Зростання обсягу транспортування зерна керівник пояснив ритмічністю перевезень і наголосив, що підприємство очікує від партнерів-зернотрейдерів і надалі злагодженої співпраці, за якої перевезення будуть «рівномірно розподілені впродовж усього року».

Читайте: Як сівозміна в господарстві Промінь допомогла подолати ризиковане землеробство

Євген Кравцов заявив, що УЗ має достатньо зерновозів та локомотивів і з початку року щодня формує 10–12 маршрутів з власного вагонного парку. А до кінця вересня перевізник планує збільшити кількість маршрутів до 15.

«Ритмічність перевезень та сформовані чіткі маршрути – антоніми до слова колапс», – написав Євген Кравцов на своїй сторінці у Фейсбук.

Landlord раніше повідомляв про те, що, за словами голови Асоціації власників вагонів Олександра Криворучка, українські аграрії можуть втратити частину врожаю через транспортний колапс.

 

Читайте також