Новини / Логістика     31 липня 2019 08:22

Українські аграрії можуть втратити частину врожаю через транспортний колапс – Олександр Криворучко

Якщо вчасно не вжити заходів, то в Україні може виникнути транспортний колапс, який призведе до втрати рекордного врожаю зернових. Таку заяву зробив голова Асоціації власників вагонів Олександр Криворучко.

Про це повідомляє АПК-Информ.

За словами Олександра Криворучка, логістичні проблеми аграріїв, крім браку локомотивів, посилюються тим, що в серпні-вересні ведуться масштабні ремонтні роботи на автодорогах, тому перекласти перевезення певної частки вантажів на автотранспорт не вдасться.

Експерт наголосив, що вирішенням питання транспортування зерна Укрзалізниця повинна опікуватися вже сьогодні, інакше можливість вивести зерно в повному обсязі може бути втрачено.

Читайте: Українські аграрії зібрали ранні зернові на 80% площ – 8 млн га

Голова Асоціації власників вагонів вважає що Мінінфраструктури та УЗ повинні на особливо складний період створити так званий штаб, який  координуватиме перевезення:  розставлятиме пріоритети та формуватиме плани відвантаження, орієнтуючись на національні інтереси.

Landlord раніше повідомляв про те, що Укрзалізниця прийняла рішення про надання 20% знижки на перевезення зернових вантажів, які транспортуються із залізничних станцій України на експорт через Маріупольський морський торговельний порт. Пільговий тариф діятиме з 1 вересня до 31 грудня 2019 р.

Читайте також