Новини / Логістика     11 серпня 2023 10:08

Укрзалізниця обмежила завантаження вагонів до порту Ізмаїл


АТ “Укрзалізниця” запровадила обмеження на узгодження планів із завантаження нових вагонів для одержувачів у МТП “Ізмаїл”, черга до яких перевищує 30 діб.

Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” Валерій Ткачов на засіданні Експортного офісу при УЗ, пише “Інтерфакс-Україна“.

Він уточнив, що обмеження поширюються на всі станції, розташовані в МТП “Ізмаїл”, — як внутрішні, так і експортні.

У понеділок у напрямку порту рухалося 7788 вагонів, у середу їхня кількість зменшилася до 7671.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“На сьогодні на порт “Ізмаїл” рухається 7671 вагон, з цієї кількості — 2490 вагонів із зерном за середньодобового вивантаження у порту близько 280-300 вагонів. Дуже складна ситуація… не узгоджуємо плани завантаження вагонів на порт тим одержувачам, які мають чергу понад 30 діб. Ми бачимо, скільки вагонів рухається на адресу кожного вантажоодержувача, скільки він вивантажує вагонів щодоби. Якщо час очікування вивантаження (черга) понад 30 діб, ми не будемо узгоджувати ці плани завантаження”, – сказав чиновник.

Ткачов попросив одержувачів у порту “Ізмаїл” максимально можливо нарощувати приймання вантажів, прискорюючи розвантаження, і не допускати черг понад 30 діб. Вантажовласників він попросив користуватися відкритими даними УЗ щодо накопичення вагонів і звертатися до відправників із меншими чергами.

Він також уточнив, що рух вантажних поїздів у бік дунайського порту “Рені”, який зупинявся на добу через сходження вагонів на території Молдови, відновлюється.

Нагадаємо, АТ “Укрзалізниця” запускає послугу перевезення контейнерів інтермодальними поїздами до Гданська (Польща).

Читайте також: “Укрзалізниця” спільно з Siemens обговорили можливість постачання локомотивів

Департамент транспортної логістики АТ “Укрзалізниця” пропонує послугу з комплексного перевезення зернових вантажів. До кінця року УЗ хоче завершити реєстрацію окремої компанії для виходу на ринки Європи в цьому сегменті.

У межах міжнародної виставки Transport logistic 2023 у Мюнхені делегація АТ  “Укрзалізниця” підписала меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з німецькою логістичною компанією Global asset and logistics company (VTG GmbH) та провела низку зустрічей з представниками європейських компаній, які працюють на ринку залізничних перевезень.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також